Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki szklane >
  • Szkło zwykłe

Szkło zwykłe

Szkło jest niezwykle wdzięcznym materiałem rzemieślniczym. Od wieków wykorzystywane jest w zdobnictwie niemal każdego rodzaju. Oglądamy je w witrażach zabytkowych kościołów, w postaci pięknych figurek, waz, rzeźb i biżuterii. Dzięki rozwojowi technologicznemu dziś świat koralików szklanych oferuje wszystkie wyobrażalne kształty i kolory. Koraliki szklane do nawlekania to hit od wielu lat. Często są to jedne z pierwszych półfabrykatów, które kupują początkujący rzemieślnicy. Nic dziwnego- to piękny, prosty w obsłudze i wdzięczny materiał do pracy, którego cena często jest niższa od materiałów naturalnych.

Czy zwykłe znaczy gorsze?

Nazwać swój produkt czymś zwykłym wydaje się marketingowym strzałem w kolano. My jednak sądzimy, że ta zwykłość produktu to coś, co należy cenić, a nie ukrywać. Wierzymy, że produkt nie musi być unikatem i czymś bardzo kosztownym, żeby był wartościowy. Prostota naszych koralików szklanych pozwala na zabawę z łączeniem tego materiału z innymi półfabrykatami. Koraliki szklane tworzyć mogą tło dla innych produktów, dzięki któremu cały projekt nie jest przytłaczający.

Dodatkowo te zwykłe koraliki doskonale wpisują się w minimalistyczne i surowe trendy ostatnich lat. Na wybiegach topowych projektantów widać design, który urzeka prostotą i surowością. Odpowiednio dobrana biżuteria z jednokolorowych koralików pozwala zaakcentować ubranie, kolor oczu czy karnację osoby, która ją nosi. Jest to też świetny pomysł dla osób, które nie lubią skomplikowanych wzorów i ekstrawaganckich dodatków.

Koraliki szklane ze szkła zwykłego w manzuko

Ta kategoria to mieszanina barw, wykończeń i kształtów. Znajdziesz tu koraliki wykonywane w manufakturach, maszynowo lub ręcznie. Niektóre są matowe, inne błyszczą lub mają połysk przypominający rozlaną benzynę. Oferujemy wiele kształtów - od prostych kulek, do koralików w kształcie kwiatków i buteleczek. Szkło jest transparentne, półprzezroczyste lub nieprzejrzyste. Koraliki te łączy jednak jedno - nienaganna jakość. Niezależnie od wykończenia i kształtu dbamy o to, aby prezentowane przez nas produkty były najwyższej jakości. Nasze koraliki szklane nie tłuką się i nie odpryskują.

Odkryj te ponadczasowe i uniwersalne półfabrykaty i daj się ponieść szklanej fantazji.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #