Wiemy, że tysiące zawieszek, to wyzwanie dla tych, którzy szukają konkretnych kategorii, staramy się wyłaniać dla Was kolejne grupy produktów, by łatwiej było je obejrzeć. Tu wyselekcjonowaliśmy dla Was: Zawieszki świąteczne.

Święta powszechnie kojarzą się z ozdobami wszelkiego rodzaju. Wszędzie widać choinki obwieszone bombkami, aniołki na oknach i wieńce na drzwiach. Coraz popularniejsze stają się świąteczne motywy, które zobaczyć można na swetrach, krawatach czy dodatkach dedykowanych tej porze w roku. Od wielu lat ozdoby te niosą za sobą symbolikę, dzwoneczki oznaczają nadejście dobrych nowin, aniołki mają chronić dom i jego mieszkańców, a gwiazda to symbol biblijnej gwiazdy betlejemskiej prowadzącej trzech króli. Co ciekawe szyszki to symbole płodności i dobrobytu, natomiast choinki początkowo były obrzędową kradzieżą drzewka z lasu, co miało przynosić szczęście. Przedstawiamy zróżnicowany wybór zawieszek świątecznych, tych, które związane są z dawnymi tradycjami, jak i z bardziej współczesnymi bajkami takimi jak opowieści o świętym Mikołaju i reniferze Rudolfie. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo bardziej uniwersalne zawieszki zimowe w kształcie śnieżynek, które będą aktualne przez dłuższy czas. 

Świąteczne zawieszki idealnie sprawdzą się jako subtelny wisiorek, czy w bransoletce z charmsami. Stworzone z nich kolczyki świąteczne będą widoczne niezależnie czy będą Państwo przy wigilijnym stole, czy na świątecznym spacerze. Zawieszka świąteczna niekoniecznie musi być elementem biżuteryjnym. Idealnie sprawdzi się jako dodatkowa dekoracja świątecznych kartek czy własnoręcznie wykonanych ozdób. Może się też okazać dobrym dopełnieniem zapakowanych prezentów.

Nasze produkty wykonane są z antyalergicznych stopów metali, nie zawierają niklu, chromu czy kobaltu. Są trwałe i odporne na wilgoć, czy zmiany temperatur, a ponadto się nie łamią. Oferujemy zawieszki w kolorze srebra, brązu i złota, co daje możliwość stworzenia biżuterii dla miłośników chłodnych i ciepłych tonacji. Część zawieszek nich pokryta jest wysokiej jakości emalią, co nadaje zawieszkom dodatkowy charakter. Emalia jest trwała, nie odpryskuje i się nie zdziera, a także zachowuje długo swój połysk.