Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Narzędzia >
  • Ekspozytory

Manekiny i ekspozytory na biżuterię

Manekiny i ekspozytory na biżuterię

Biżuteria cieszy większość z nas. Niezależnie czy uwielbiasz małe i minimalistyczne dodatki, czy czasochłonne kolczyki z sutaszu i duże kolie, to po prostu Twoje oczy cieszą się na jej widok. Chcemy, by Twoja biżuteria pięknie prezentowała się podczas jej noszenia, lecz nie zapominamy o jej pięknym wyglądzie, gdy nie masz jej na sobie.

Ekspozytory do przechowywania biżuterii

Biżuterię należy przechowywać w odpowiedni sposób, aby długo cieszyć się jej doskonałym wyglądem. Oczywiście, nie chcesz w swoim domu trzymać niezliczonej ilości manekinów, jednakże warto zainwestować w pudełka czy wieszaki na biżuterię. Pudełka na biżuterię głównie kojarzą się z dawaniem i otrzymywaniem błyskotek. To jednak nie wszystko, umożliwiają one bezpieczne przechowywanie kolczyków czy pierścionków. Dzięki pudełkom nie narażamy ich na uszkodzenia mechaniczne, czy wysoką wilgotność w pomieszczeniu.

Wieszaki na biżuterię nadają się do przechowywania wszystkiego od wiszących kolczyków, przez pierścionki, aż do bransoletek i naszyjników. Często stanowią dekoracyjny element kobiecej sypialni czy garderoby. Ułatwiają przechowywanie łańcuszków, unikając ich poplątania, przez co zmniejszają ryzyko ich przerwania, porysowania i zmatowienia.

Eksponowanie biżuterii

Jeżeli jesteś sprzedawcą rękodzieła, prawdopodobnie więcej czasu poświęcasz na znalezienie odpowiednich metod prezentacji swoich dzieł. Z pomocą przyjdą manekiny i ekspozytory na biżuterię. Oczywiście pudełka i wieszaki również mogą przydać Ci w tworzeniu Twojej wystawy. Manekiny na biżuterię to najpowszechniejsza forma jej wystawiania. Przypominające ludzką sylwetkę ułatwiają zwizualizowanie klientowi jak produkt będzie na nich wyglądał, przez co mogą zachęcić, lub zniechęcić potencjalnego kupca. Dlatego też warto wybrać manekin, który będzie pasował do Twojej biżuterii.

Ekspozytory do biżuterii spotykamy w wielu odsłonach. Umożliwiają prezentację wielu sztuk biżuterii, jednocześnie zachowując jej kształt. Ekspozytory dodatkowo mogą okazać się bardzo przydatne w transporcie biżuterii, odpowiednio zabezpieczone pozwolą na przewóz Twoich produktów bez ryzyka zniszczeń i zmiany formy.

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się sprzedażą biżuterii, czy po prostu posiadasz jej całkiem pokaźną kolekcję, pamiętaj, że jej przechowywanie i pielęgnacja są równie ważne, jak wykonanie z produktów wysokiej jakości. W manzuko staramy się brać pod uwagę każdy aspekt produkcji, sprzedaży i użytkowania biżuterii, abyś mogła się nią cieszyć najdłużej jak to możliwe. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #