• Ulubione
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Sznurki jubilerskie

Sznurek do bransoletek shamballa i makramy

Sznurek do bransoletek shamballa i makramy

Shamballa i makrama to niezwykle popularne techniki rękodzielnicze. Częściowo moda ta wynika z rodzaju techniki. Wyplatanie jest relaksującą czynnością, którą można robić niemal wszędzie, niezależnie czy jest się w pracowni, salonie czy w ogrodzie. Co więcej, żadna z tych technik nie wymaga specjalistycznych narzędzi, co sprawia, że są świetne dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie rzemiosła.

Jaki sznurek wybrać do bransoletek shamballa?

Sznurek do makramy, czy techniki shamballa przede wszystkim powinien łatwo dać się wiązać w wytrzymałe supły. Sznurki te powinny być również bardzo wytrzymałe na ścieranie, aby Twoja biżuteria była trwała. Sznurek nylonowy może początkowo być trudnym materiałem, ponieważ ma dość śliską powierzchnię. Jeżeli nie masz wprawy w pracy z tym produktem, zwróć szczególną uwagę na siłę wiązania supełków. Jednakże dobrze zawiązany sznurek nylonowy to doskonała baza do makramy i shamballi. Łatwo przeplata się go w palcach, jest miły w dotyku i wiotki, dzięki czemu przyjemnie się go używa.

Nylon to topliwe tworzywo sztuczne, co umożliwia na estetyczne i trwałe zabezpieczenie sznurka przed jego rozplataniem. Jest delikatnie elastyczny, przez co „wybacza” drobne błędy w pomiarach. Ten delikatnie połyskliwy, pleciony sznurek nada Twoim projektom ciekawą teksturę i blask. Dodatkowo jego żywe kolory nie blakną, dzięki czemu biżuteria na długo zachowa swój oryginalny wygląd.

Sznurek do bransoletek shamballa i makramy w ofercie manuko.com

W naszej ofercie znajdziesz pełną gamę żywych i pastelowych kolorów sznurka idealnego do wyplatania. Nasze sznurki wykonane są z wysokiej jakości nylonu odpornego na blaknięcie. Są mocne i wytrzymałe, a przy tym przyjemne w dotyku i bardzo estetyczne, co łączy wszystkie cechy perfekcyjnego sznurka. Pięknie łączą się z koralikami szklanymi, naturalnymi czy metalowymi, a ich wytrzymałość uodparnia je na przetarcia. Ich niewielka średnica pozwala na dowolne łączenie nie tylko z koralikami, ale i zawieszkami czy przekładkami. Co więcej, sznurki te sprzedajemy na szpulkach, co zwiększa komfort użytkowania i przechowywania.

Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved # Wersja 1.11.0 #