Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Opakowania >
  • Woreczki celofanowe

Woreczki celofanowe

Woreczki celofanowe

Czym właściwie jest celofan?

Celofan to najczęściej przezroczysta, szeleszcząca folia celulozowa, którą wytwarza się z wiskozy. Używana jest głównie do produkcji opakowań ochronnych, a także dekoracyjnym. Najbardziej popularna jest w przemyśle spożywczym. Wypełniaczem w tym materiale jest gliceryna. Co ważne jest to tworzywo łatwopalne, które pod wpływem wody traci swoją wytrzymałość. Istotną wiadomością jest również fakt, że jest to materiał biodegradowalny. Ze względu na procesy produkcji, nie jest materiałem tak przyjaznym środowisku, jak papier, jednakże jest dobrą alternatywą plastiku.

Kiedy wybrać woreczki celofanowe lub foliowe?

Celofan jest znacznie odporniejszy na działanie wilgoci, jeżeli zestawimy go z papierem. Stosowane w przemyśle spożywczym torebki celofanowe skutecznie powstrzymują dostęp wilgoci i szkodliwych działań środowiska, dzięki czemu zachowują świeżość produktu. Jeżeli więc zależy Ci na ochronie swoich produktów przed wilgocią, wybierz celofan. Na woreczkach znajduje się zabezpieczony specjalną taśmą pasek kleju, co umożliwia wygodne i bezpieczne zamknięcie woreczka.

Woreczki celofanowe w ofercie manzuko

Nasze woreczki celofanowe dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu łatwiej będzie Ci dostosować je do Twoich potrzeb. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Woreczki celofanowe nadają się do kompostowania. Produkty te nie są barwione, co umożliwia ich eksponowanie w opakowaniu, a także ułatwia kontrolę podczas transportu.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #