Owalne oprawy do kaboszonów 22x29 mm

Kategoria ta powstała, aby sprawić, że zakupy w naszym sklepie będą jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Wiemy, że szczególnie początkujący rzemieślnicy mogą mieć kłopot z odpowiednim dobraniem kaboszonu do oprawy. Niektóre wymiary mogą wprowadzać drobne zamieszanie. Dlatego też ta kategoria dedykowana jest oprawom idealnie dopasowanych do kaboszonów wielkości 22 × 29 cm.

Jak korzystać z tych opraw?

Pierwszym zastosowaniem jest łączenie ich z dedykowanymi kaboszonami szklanymi. Łatwo je znajdziesz, wpisując w naszej wyszukiwarce kod KBSZ2229. Dokładne dopasowanie oprawy i szkła umożliwia tworzenie pięknej biżuterii bez frustracji z powodu zbyt dużego lub minimalnie mniejszego kaboszonu. Dodatkowo nasze oprawy doskonale sprawdzają się jako baza pod żywicę, silikon, drewno, czy modelinę. Oprawy te służą najczęściej do tworzenia wisiorków, jednakże mogą być wykorzystane np. do tworzenia oryginalnych breloków. Dobrze wyglądają połączone z łańcuszkiem klasycznym i kulkowym, a także z rzemieniami zamszowymi lub skórzanymi i wstążkami.

Oprawy 22x29 mm w ofercie manzuko

Ogromne zainteresowanie naszymi bazami pod kaboszony skłania nas do ciągłej rozbudowy tej kategorii. Zależy nam na Twoim zadowoleniu i umożliwieniu Ci zakup półfabrykatów perfekcyjnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Nasze owalne bazy do kaboszonów oferujemy w kilku wariantach kolorystycznych takich jak złoto, srebro, platyna i antyczny brąz. Naturalnie do każdego z nich znajdziesz u nas korespondujące półfabrykaty takie jak łańcuszki, zapięcia i łapaczki do rzemieni. 

Nasze oprawy wykonane są z wysokiej jakości stopu metali. W trosce o alergików bazy te pozbawione są domieszek niklu, kadmu, czy chromu. Są nie tylko piękne, ale i wytrzymałe. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, oprawy te oferujemy z różnymi zdobieniami boków, jak i rewersu. Dzięki temu bez wysiłku stworzysz wspaniałą biżuterię cieszącą się powodzeniem.