Owalne oprawy na kaboszony 20x30 mm

Wyodrębnienie tej kategorii przede wszystkim ma Ci ułatwić zakupy w naszym sklepie. Wiemy, że wybór odpowiednich opraw pod kaboszony może być wyzwaniem, w związku z tym staramy się to zmienić. Kategoria ta skupia oprawy, do których pasują kaboszony owalne o wymiarach 20 × 30 mm.

Jak wykorzystać owalne oprawy?

Przede wszystkim są one dopasowane do szkieł o kodzie KBSZ2030. Dzięki temu doskonałemu dopasowaniu z łatwością stworzysz efektowną biżuterię! Szkiełka nie są jednak jedynym materiałem, którym możesz wypełnić te oprawy. Świetnie współpracują z wypełnieniem żywicą, silikonem, ceramiką czy modeliną. Nadają się do tworzenia zawieszek do naszyjników oraz oryginalnych breloków. Prezentują się dobrze zarówno na klasycznych łańcuszkach, jak i tych kulkowych oraz zawieszone na tasiemkach, rzemieniach skórzanych bądź zamszowych.

Nasza propozycja opraw 20 × 30 mm

Niesłabnący popyt na nasze oprawy na kaboszony sprawia, że kategoria ta stale się rozrasta. Twoje zainteresowanie tymi produktami jest dla nas najlepszym certyfikatem doskonałej jakości naszych produktów. Te owalne bazy pod kaboszon oferujemy w wielu wariantach kolorystycznych; od antycznego brązu, przez srebro i złoto aż do platyny. Do każdego rodzaju oprawy oczywiście oferujemy łańcuszki, zapięcia i kółka montażowe o odpowiedniej barwie. Bazy wykonane są ze stopu metali pozbawionego substancji alergizujących takich jak nikiel, chrom, czy kadm. Poza wysoką jakością oprawy te często mają zdobione krawędzie, a także rewers. Umożliwia to dopasowanie bazy do stylu kaboszonu i kształtowanie niepowtarzalnej biżuterii.