• Ulubione
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Sznurki jubilerskie

Sznurek pleciony

Moda na sznurki 

Sznurek wykorzystywano jako ozdobę już tysiące lat temu. Wraz z rozwojem technologicznym zaczęto produkować koraliki i topić metale, w związku z czym dekoracje sznurkowe straciły swoją popularność. Jednakże dzisiaj ponownie sięgamy po ten przyjazny półfabrykat. Sznurek nadaje się dla najbardziej zaawansowanych, jak i początkujących rękodzielników, którzy wybierają go, podążając za modą. Sznurki doskonale łączą się ze stonowanymi kolorami biurowych stylizacji, mogą być wykorzystane w stylu streetwear i wielu subkulturach. Widzimy je zarówno w bransoletkach przyjaźni naszych dzieci, jak i na wybiegach topowych marek. Sznurki plecione są jednymi z najpopularniejszych sznurków. Są odporne na zniszczenia, nie gniotą się, są tanie i prezentują się wybornie. I właśnie dlatego z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

Sznurek pleciony w ofercie manzuko.com

Sznurek pleciony może mieć wiele odmian. Niektóre są splatane niczym misterne, okrągłe warkocze, inne zaś układają się miękko w splotach sznurowych. Wykonane są z nylonu, który jest wytrzymały, odporny na mechacenie i plamienie, a w dodatku pięknie się barwi. Dzięki temu sznurek jest idealny do biżuterii. Kolory sznurka są nasycone i nie płowieją ani nie spierają się. Jest to dobry sznurek dekoracyjny, który z powodzeniem możesz używać w biżuterii i odzieży. Dzięki wysokiej jakości wykonania, ten ozdobny sznurek uatrakcyjni nie tylko Twoją garderobę, ale i wnętrza! Nadaje się on do bransoletek, naszyjników, techniki soutache i wielu innych projektów DIY. Sznurek pleciony jest topliwy, co sprawia, że łatwo jest zadbać o porządne i estetyczne zakończenie projektu.

Sznurek ten oferujemy w pełnej gamie kolorystycznej. Oprócz różnych rodzajów splotu odnajdziesz różne średnice sznurka, mamy nadzieję, że ułatwi Ci to kreowanie wymarzonej biżuterii. Sznurek pleciony sprzedajemy na metry, dzięki czemu możesz wypróbować różne zestawienia kolorystyczne i jakość naszego produktu, bez inwestowania w duże ilości materiału.

Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved # Wersja 1.2.6 #