Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • W kolorze antycznego brązu

W kolorze antycznego brązu

Półfabrykaty w kolorze antycznego brązu to bezsprzecznie kategoria stworzona dla Twojej wygody. Znajdziesz tutaj wszystkie niezbędne elementy do tworzenia biżuterii, zakładek do książek i innych dodatków w tym niecodziennym kolorze. Wszystkie przekładki, bazy, oprawki do żywicy, zawieszki, kółka montażowe, zapięcia, łańcuszki, szpilki, bigle, łączniki, łapaczki i krawatki. Mamy nadzieję, że umieszczając je wszystkie w jednym miejscu, sprawimy, że Twoje zakupy w manzuko będą szybkie, sprawne i przyjemne. 

Z czym łączyć półfabrykaty w kolorze antycznego brązu?

Półfabrykaty metalowe zazwyczaj kojarzą nam się z kolorem srebra albo złota. Antyczny brąz jest kolorem rzadziej wybieranym, lecz równie pięknym. Świetnie pasuje do każdej pory roku. Doskonale łączy się z półfabrykatami naturalnymi, takimi jak skórzane rzemienie, koraliki drewniane i te z kamieni naturalnych. Ponadto świetnie komponuje się z ceramiką, kolorowymi pomponami, czy szkłem. 

Półfabrykaty w kolorze antycznego brązu to dobry wybór dla osób, które nie lubią zbyt świecącej się biżuterii. Co ważne, do tej grupy zaliczamy również mężczyzn. Produkty w tej kategorii świetnie sprawdzą się w projektach kobiecych, ale i męskich. Doskonale będą wyglądać w otoczeniu surowej lawy wulkanicznej, jak i pastelowych koralików szklanych. 

Produkty w kolorze antycznego brązu w ofercie manzuko

Wszystkie nasze metalowe półfabrykaty wykonane są ze stopu metali antyalergicznych. Oznacza to, że są to materiały przyjazne osobom uczulonym na nikiel, kadm, czy ołów. Półfabrykaty odznaczają się wysoką jakością. Nie ciemnieją, warstwa pigmentu nie ściera się szybko oraz są odporne na warunki codziennego użytkowania jak mycie rąk, czy gotowanie. Dzięki licznym produktom w tej kategorii oferujemy duży wybór półfabrykatów w kolorze antycznego brązu w nadziei na spełnienie twoich biżuteryjnych fantazji. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #