Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki Miyuki >
  • Miyuki Tila

Miyuki Tila

Koraliki Miyuki Tila

Koraliki Miyuki Tila to płaskie, kwadratowe i perfekcyjnie wykonane koraliki wykonane przez najlepszego japońskiego dostawcę szklanych półfabrykatów. To zdecydowanie produkty z najwyższej półki,  użyciem których z łatwością stworzysz ekskluzywną biżuterię. Koraliki te dostępne są w różnych kolorach i wykończeniach, dzięki czemu ich wybór jest ogromny. Wszystkie są w dokładnie tym samym kształcie i mają dwa otwory, przez co koraliki nie obracają się wokół sznurka, lub nici, a wykonana z nich biżuteria jest równa i elegancka.

Miyuki Tila i Half Tila

Seria Tila ma swoją mniejszą siostrę nazywaną Half Tina (pół-Tila). Określenie to dość obrazowo opisuje tę podkategorię japońskich koralików. Seria Half wygląda jak Tila przecięta na pół. Te oryginalne koraliki nadal mają dwie dziurki. Świetnie nadają się jako przekładki, a dzięki identycznej wysokości koralika doskonale współgrają z serią Tila i dają możliwość stworzenia ciekawszych projektów. 

W jakich projektach sprawdzą się koraliki Miyuki Tila

W pierwszym momencie przychodzą nam do głowy bardzo odmienne pomysły. Koraliki te niejako sprawdziłyby się w biżuterii inspirowanej dodatkami indiańskimi, jednakże nie to wykorzystanie jest najpopularniejsze. Mnogość barw inspiruje do tworzenia kolorowych projektów idealnych na lato i wpisujących się w styl boho, który w ostatnich latach zyskuje coraz więcej fanek. 

Co więcej, Tila to seria, która doskonale wpisuje się we współczesną miłość minimalizmu, geometrii i symetrii. Dzięki tym koralikom z łatwością stworzysz elegancką biżuterię nadającą się na każdą okazję. Sprawdzą się też w projektach vintage, a przede wszystkim Art Deco. Koraliki Tila świetnie będą wyglądać w połączeniu z muszlami, chwostami, innymi koralikami miyuki, a także z emaliowanymi zawieszkami. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.154.0 #