Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki do bransoletek >
  • Koraliki drewniane >
  • Drewno surowe

Drewno surowe

Drewno surowe 

Drewno jest świetnym i często niedocenianym półfabrykatem. Drewniane półfabrykaty nawet te o dużej objętości ważą niewiele, dzięki temu spore projekty nie ciążą na uszach, szyjach i nadgarstkach. Co więcej drewno jest ciężko zniszczyć. Nie kruszy się, nie tłucze i nie wygina co jest jego niewątpliwą zaletą. Drewno surowe często kojarzy się z drzazgami, czy lepkim od żywicy materiałem. Jednakże surowe drewno naszej oferty znacząco odbiega od takich wyobrażeń.

Surowe drewno w naszej ofercie

Na naszym sklepie wszystkie półfabrykaty z surowego drewna są gładkie i miłe w dotyku. Dzięki starannemu i wielokrotnemu polerowaniu nie mają drzazg, czy zadziorów. Są jasnego koloru, który doskonale łączy się z kolorowymi półfabrykatami z ceramiki, szkła czy kamieni naturalnych. Co więcej, ich gładka, niemal biała powierzchnia to idealna baza do modyfikacji. Nasze drewniane półfabrykaty z powodzeniem możesz malować, lakierować i  grawerować.

Koraliki

Koraliki z surowego drewna występują w ogromnie różnorodnej grupie kształtów i rozmiarów. Oprócz standardowych kulek i oponek znajdziesz w naszym sklepie modne, geometryczne koraliki. Szczególnie wielokątne koraliki pomalowane tylko w części są niezwykle efektownym materiałem w tworzeniu biżuterii minimalistycznej. Koraliki mają dość spore dziurki, dzięki czemu przewleczesz przez nie niemal każdy sznurek i rzemień. Jednakże bez obaw, otwory w koralikach nie uniemożliwiają nawleczenia ich na inne półfabrykaty, na przykład na gumki.

Kaboszony

Drewniane kaboszony to półfabrykaty o niezwykłym potencjale. Poprzez wiercenie, grawerowanie, wypalanie czy malowanie możesz przekształcić je w miniaturowe dzieła sztuki. Co ciekawe, kaboszony z surowego drewna doskonale prezentują się bez obróbek. Są świetnym uzupełnieniem wakacyjnej biżuterii. 

Akcesoria dla dzieci 

Drewno to jeden z najbezpieczniejszych materiałów dla maluchów. Nie bez powodu pierwszymi zabawkami są często drewniane klocki. Nasze akcesoria z surowego drewna dla dzieci pozwalają Ci na stworzenie gryzaków, ozdób kołyski, czy breloków do smoczka. Co więcej, dzięki ich surowemu stanowi masz pewność, że nie są one pokryte szkodliwymi dla dziecka substancjami. Możesz udekorować je nietoksycznymi farbami, barwnikami naturalnymi takimi jak sok z buraka, czy kurkuma, albo poprzez wypalenie w nich wzoru. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.131.3 #