Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki szklane >
  • Koraliki Opaline

Koraliki Opaline

Szklane koraliki OPALINE

Koraliki szklane to jedne z najbardziej uniwersalnych półfabrykatów. Najczęściej występują w bardzo korzystnych cenach, są odporne na działanie czynników atmosferycznych i można je znaleźć w niemal każdym kształcie i kolorze. Zaletą szkła jest możliwość kreowania z niego koralików na wzór natury. Nasze szklane koraliki Opaline zainspirowane zostały pięknem opali, kamieni księżycowych i labradorytów. 

Nasze koraliki Opaline

Seria ta zawiera koraliki kulki w wielu wariantach kolorystycznych. Są one transparentne, o gładkiej powierzchni. Na naszym sklepie sprzedajemy je na sznury, których zawieszenie w pracowni umożliwia łatwy i szybki dostęp do półfabrykatów. Co więcej, koraliki te znajdziesz w kilku rozmiarach od średnicy 4 mm do 8 mm. 

Opalizująca powierzchnia koralików sprawia, że wyglądają, jakby były zanurzone w wodzie, w słoneczny dzień. Koraliki te mienią się przepięknie w każdym świetle od pełnego słońca, po świetlówki. Między innymi dlatego znakomicie sprawdzą się w tworzeniu biżuterii na każdą porę roku. 

Biżuteria z koralikami Opaline

Koraliki szklane są niezwykle wdzięcznymi półfabrykatami. Przede wszystkim świetnie sprawdzą się jako półfabrykaty do bransoletek, ale też przydadzą się do tworzenia naszyjników, czy kolczyków. Ich nietypowym zastosowaniem jest wsypanie do przezroczystego wazonu z kwiatami, w którym tworzą migotliwą dekorację. 

Koraliki te możesz połączyć z półfabrykatami w kolorze złota, srebra i brązu. Wygodnie można nawlec  je nie tylko na gumkę, ale też na linkę stalową, czy szpilki do biżuterii. Współgrają z wszelakimi chwostami, zawieszkami i przekładkami, pamiętaj jednak, że koraliki te doskonale prezentują się także bez dodatków. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.148.0 #