Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Łańcuszki ze stali chirurgicznej

Łańcuszki ze stali chirurgicznej

Łańcuszki ze stali chirurgicznej

Łańcuszki to niezbędna część wielu rodzajów biżuterii. Wykorzystywane są jednakowo do zawieszenia wisiorków, jako element strukturalny bransoletek, czy przedłużenie bigla. Łańcuszki ze stali chirurgicznej są zatem doskonałym półfabrykatem dla osób uczulonych na nikiel, chrom czy kadm. Co więcej, produkowanie biżuterii ze stali chirurgicznej sprawia, że nikt nie będzie wykluczony z grona twoich klientów z powodu alergii.

Łańcuszki ze stali chirurgicznej w naszym sklepie

W manzuko oferujemy duży wybór łańcuszków ze stali chirurgicznej w kolorze srebra. Stal 316L, z której są wykonane, jest jednym z najtwardszych stopów metali wykorzystywanych w przemyśle zdobniczym. Dzięki temu nawet najdrobniejsze łańcuszki ze stali chirurgicznej są mocne, trwałe i wytrzymałe. Nie zrywają się łatwo, co więcej świetnie wytrzymują nawet spory ciężar wisiorków i zawieszek.

 

Style łańcuszków ze stali chirurgicznej są różne, co powinno ułatwić Ci znalezienie idealnego łańcuszka do Twojego projektu. Sprzedawane są na metry, dzięki czemu możesz kupić różne rodzaje na próbę i zdecydować, który z nich odpowiada Ci najbardziej. Przy zakupie dużych ilości łańcuch nawinięty jest na szpulkę, co znacząco ułatwia przechowywanie i korzystanie z łańcuszka.

Dlaczego warto mieć łańcuszki ze stali chirurgicznej?

Po pierwsze nasze łańcuszki ze stali chirurgicznej nie uczulą Cię ani twoich klientów. Ponadto ich cena jest znacznie mniejsza od cen łańcuszków srebrnych, a właściwości obu materiałów są porównywalne. Dodatkowo łańcuszki ze stali chirurgicznej nie zmieniają swojego koloru, nie rdzewieją ani nie śniedzieją. Niezależnie od tego, w jakiej biżuterii je wykorzystasz, z pewnością zachowa ona swój piękny wygląd na lata.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #