Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Łączniki ze stali chirurgicznej

Łączniki ze stali chirurgicznej

Łączniki ze stali chirurgicznej to półfabrykaty, które łączą w sobie piękno i funkcjonalność. Ich estetyczny wygląd w parze z wytrzymałością stali szlachetnej na ogrom czynników zewnętrznych czyni z nich doskonałe produkty do tworzenia trwałej biżuterii. Materiał ten jest odporny na działanie wody, kosmetyków codziennego użytku, słońca i potu. Dzięki temu wykonana ze stali biżuteria może być bez obaw noszona każdego dnia.  

Łączniki stalowe w naszej ofercie 

Wszystkie sprzedawane na naszym sklepie półfabrykaty ze stali chirurgicznej to oczywiście produkty wykonane ze stopu 316L. Duża odporność chemiczna i minimalna reaktywność sprawia, że produkty stalowe świetnie sprawdzają się u alergików.

 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilkadziesiąt rodzajów łączników ze stali chirurgicznej. Występują one w klasycznym, stalowym kolorze, a także w złotej odmianie i barwie różowego złota. Wśród wielu różnych kształtów znajdziesz klasyczne kółka, symbole nieskończoności, serca i czterolistne koniczyny. Oczywiście, nie braknie u nas popularnych motywów księżyca, słońca czy krzyża. Wśród faworytów naszych klientek znajdują się także minimalistyczne łączniki ze stali chirurgicznej, jak i bardziej zdobione, ażurowe i filigranowe łączniki.

Jak wykorzystać łączniki ze stali chirurgicznej

Łączniki stalowe to mocne spoiwo produktów biżuteryjnych. Możesz wykorzystać je w tworzeniu bransoletek, naszyjników, a także kolczyków. Doskonale prezentują się w akcesoriach tworzonych dla kobiet i mężczyzn. W manzuko uwielbiamy kolczyki stworzone w niecałą minutę z ażurowych łączników, długich chwostów i bigli. Stanowią one elegancką, lekką i niezwykle efektowną ozdobę. 

Łączniki możesz wykorzystać w tworzeniu naszyjników, szczególnie jeżeli denerwują Cię przesuwające się zawieszki. Zapewne domyślasz się, że najczęściej łączniki wykorzystywane są w tworzeniu wszelkich bransoletek. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z łańcuszkami, a także sznurkami plecionymi i woskowanymi. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.133.0 #