Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki szklane >
  • Szkło Luster

Szkło Luster

Szkło Luster 

W tej kategorii znajdują się szklane półfabrykaty o pięknym wykończeniu. Charakteryzują się one błyszczącym wnętrzem lub połyskliwą, a niekiedy opalizującą powierzchnią, która sprawia, że te produkty są naprawdę wyjątkowe. Szkło Luster jest odmianą szkła wytwarzanego techniką lampwork. Najczęściej koraliki lampworkowe kojarzą się z masą kolorów i wpustek, których nie znajdziemy w półfabrykatach z serii Luster. 

Szkło Luster w naszej ofercie 

Szkło Luster najczęściej występuje w jasnych, pastelowych barwach lub w wersji bezbarwnej, opalizującej. Opalizujące zjawisko optyczne, o którym czytasz, nazywane jest w rękodzielnictwie efektem AB. Przypomina on połyskiwanie opali lub tęczowy efekt rozlanej benzyny. Szkło luster pokryte jest niezwykle drobnym, metalicznym proszkiem, który pozwala na uzyskanie pięknego efektu AB. Co więcej, powierzchnia koralików jest trwała, nie musisz się więc obawiać o zniknięcie opalizacji. 

 

Część półfabrykatów serii Luster nie opalizuje, lecz nie znaczy to, że nie są one równie piękne. Niektóre półfabrykaty w tej kategorii wypełnione są złotym lub srebrnym, bardzo drobno zmielonym pyłkiem lub brokatem. Dzięki niemu ich kolory są niezwykle ciekawe, a wykonana z nich biżuteria nieziemsko prezentuje się w pełnym słońcu. 

Jak korzystać ze szkła Luster

W naszej ofercie znajdziesz liczne kształty tych produktów, obejmujące księżyc, gwiazdkę, motyle i łezki. Sprzedawane przez nas półfabrykaty z tej kolekcji doskonale sprawdzają się w roli zawieszek i koralików. Z łatwością przemienią zwykły łańcuszek w elegancki naszyjnik. To doskonała propozycja dla fanek minimalizmu szukających odrobiny koloru i blasku.

 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.143.0 #