Przekładki ze stali chirurgicznej 

Przekładki jubilerskie to półfabrykaty, których wartość potrafią docenić wprawieni rękodzielnicy. Te pozornie mało istotne produkty potrafią dopieścić projekt i wynieść go na wyższy wizualnie poziom. Przekładki pozwalają na stworzenie przerw między koralikami, dzięki czemu bransoletki czy też naszyjniki wyglądają na lżejsze optycznie. W dodatku pozwala to na docenienie piękna użytych koralików i wykorzystanie mniejszej ilości cennych półfabrykatów. 

Przekładki ze stali chirurgicznej w manzuko

Jak większość naszych półfabrykatów z tej kategorii, przekładki stalowe wykonane są ze znanego i lubianego stopu 316 L. Stal ta jest dość odporna na działanie wody, także słonej i chlorowanej, co czyni ją wygodnym i trwałym surowcem do tworzenia biżuterii. 

 

Przekładki ze stali chirurgicznej w naszym sklepie znajdziesz w większości w formie kuleczek o różnych rozmiarach i wykończeniach. Cześć z nich jest w kolorze złota, inne mają srebrzysty kolor stali. Oczywiście oferujemy je w różnych rozmiarach, dzięki czemu idealnie dopasujesz średnicę przekładek do swoich potrzeb. Dodatkowo sprzedajemy też przekładki stalowe w kształcie oponek w kilku wielkościach.