Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Łańcuszki >
  • Łańcuszki na metry

Łańcuszki na metry

Łańcuszki na metry 

Nasze łańcuszki sprzedawane na metry są świetną propozycją dla osób, które tworzą dużo biżuterii, wykorzystują je w pracach modowych lub galanteryjnych. Ich znaczna długość umożliwia Ci docięcie łańcuszka idealnego do Twoich potrzeb. Co więcej, łańcuszki na szpuli są wygodne w przechowywaniu w pracowni, nie plączą się i łatwo się je odwija. Możesz wykorzystać je do tworzenia naszyjników dowolnej długości, bransoletek, kolczyków, a także jako elementy łącznikowe lub dekoracyjne w innych projektach rękodzielniczych. 

Łańcuszki na metry w ofercie manzuko.com

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogaty wybór łańcuszków na metry. Jest tu kilkadziesiąt łańcuszków o różnych splotach, wielkościach oczek i barwach. Oprócz łańcuszków emaliowanych oferujemy łańcuszki w kolorze platyny, złota, srebra, różowego złota, antycznego brązu, czerni, antracytu czy stali chirurgicznej. Łańcuszki w naszej ofercie wykonane są ze stali chirurgicznej lub stopu metali o właściwościach hipoalergicznych. Dbamy o to, aby nasze półfabrykaty nie zawierały niklu, chromu i kadmu, które uczulają naszych klientów.

 

Odmienne kształty i wielkość oczek w naszych łańcuszkach w połączeniu z bogatą kolorystyką stwarzają dziesiątki możliwości ich wykorzystania. Do najpopularniejszych splotów należą łańcuszki kulkowe, ankier, rollo i oval twist. Jednakże nawet identyczny splot może prezentować się odmiennie w zależności od wielkości i grubości pojedynczych ogniwek.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #