Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Czapeczki

Czapeczki

Czapeczki

Czapeczki do biżuterii to półfabrykaty, które mogą być decydującym elementem Twojego projektu. Wykorzystując je, masz możliwość przemienić klasyczny, prosty koralik w niezwykłą biżuterię. Najczęściej czapeczki jubilerskie są elementami, które nawlekamy, jak klasyczne przekładki. Jednakże niektóre czapeczki mają specjalne talerzyki lub bolce, które umożliwiają wklejenie elementów takich jak pompony czy koraliki filcowe.

Czapeczki do biżuterii w sklepie manzuko.com

Na naszej stronie internetowej oferujemy czapeczki w sześciu wariantach kolorystycznych, którymi jest różowe i klasyczne złoto, a także barwa jasnego i antycznego srebra, platyny i antracytu. Kilkadziesiąt różnych rodzajów czapeczek gwarantuje bogaty wybór. Znajdziesz tu czapeczki o wielu różnych rozmiarach i wykończeniach. Wiele tych półfabrykatów wyglądem przypomina ażurowe kwiatki lub koronki, jednakże nie brakuje także propozycji eleganckich i minimalistycznych.

 

Nasze czapeczki nie zawierają popularnych alergenów takich jak nikiel, kadm czy ołów. Dzięki temu tworzoną przez Ciebie biżuterią będzie mogło cieszyć się więcej osób. Dla osób wybitnie uczulonych na metale polecamy czapeczki ze stali chirurgicznej, które także znajdziesz w naszej ofercie. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.0 #