Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Narzędzia jubilerskie >
  • Igły

Igły

Igły

Igły do biżuterii to produkty, które mogą znacząco ułatwić i przyspieszyć pracę rękodzielnika. Igły do koralików sprawdzają się szczególnie dobrze w technikach, które wymagają znacznej sprawności manualnej i cierpliwości. Produkty te doskonale sprawdzają się klientkom tworzącym prace frywolitką lub w technice sutaszu. Co więcej, igły do haftu koralikowego wykorzystywane są także w nawlekaniu koralików przy pracy z krosnem. 

Igły jubilerskie w naszej ofercie 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz każdy rodzaj igły, jaka może przydać się rękodzielnikowi. Oferujemy klasyczne igły krawieckie, które doskonale sprawdzają się podczas zszywania tkanin, wstążek i tasiemek. Do zszywania trudniejszych materiałów polecamy igły szewskie i tapicerskie. Wśród naszych igieł znajdziesz oryginalne igły do miyuki w zestawie 6 sztuk wraz z nawlekaczem. 

 

Wiele naszych igieł do koralików jest wydłużona, dzięki czemu bardzo wygodnie nawleka się na nie nawet najdrobniejsze półfabrykaty. Najbardziej znane są jako igły do toho czy miyuki, jednakże usprawniają pracę ze wszystkimi drobnymi koralikami, niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane. Poza długimi igłami jubilerskimi w klasycznym kształcie oferujemy także tzw. igły big eye. Mają one duży otwór, na niemal całej długości igły, który umożliwia przewlekanie nici, gumki czy sznurka podczas nawlekania koralików, co jest niezwykle pomocne podczas tworzenia koralikowych wzorów. 

Jak wybrać igłę do biżuterii

Igły jubilerskie są zazwyczaj długie i mają niewielką średnicę oczka. Pamiętaj, że otwór w igle musi być wystarczająco duży, abyś mogła przewlec przez niego wybraną nić, sznurek lub gumkę. Długość igły powinna być dopasowana do wielkości Twojego projektu. To, czy dana igła będzie wygodnie leżeć w Twojej ręce, zależy także od wielkości Twoich dłoni, przyzwyczajeń i wielu innych czynników. Na początek polecamy wybrać igłę o średniej długości - 6 lub 10 cm i na podstawie wniosków poczynionych podczas korzystania z niej, dobierać kolejne igły dopasowane do własnych potrzeb.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.131.3 #