Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki z kamieni ozdobnych >
  • Lawa wulkaniczna

Lawa wulkaniczna

Technicznie rzecz ujmując, lawa to przerażająco gorące związki nieorganiczne, które powstały w wyniku działania wulkanu. To, co przychodzi na myśl mówiąc o koralikach, jest skałą magmową.

W ezoteryce uważa się, że kamienie te skupiają energię wszystkich żywiołów, przez co dają poczucie połączenia z Matką Ziemią. Lawa wulkaniczna podobno może skupiać negatywną energię i zamieniać ją w pozytywną. Wpływa nie tylko na osobę, która ją nosi, ale na całe otoczenie. Oczyszczanie czakr i aury. Ochrona przed negatywnymi wpływami sprawia, że biżuteria ze skał magmowych to idealny prezent. Szczególnie może się przydać osobom, które potrzebują zastrzyku dobrej energii w swoim życiu.

Materiały wulkaniczne w życiu człowieka.

Skały magmowe mogą przyjmować różne formy, w związku z tym mają wiele zastosowań w życiu codziennym. Granity wykorzystuje się jako materiały budowlane. Porfiry służą do produkcji materiałów drogowych. Fonolity używane są w przemyśle szklarskim i ceramicznym. Bazalty zaś wykorzystuje się w budowie dróg, szlaków kolejowych, produkcji wełny mineralnej i betonu. Oczywiście w wielu domostwach można znaleźć pumeks- skałę wulkaniczną służącą do pielęgnacji stóp.

Produkty wulkaniczne w biżuterii

Surowy wygląd i ciekawe pochodzenie przyciągają do tych produktów, zwolenników biżuterii nietuzinkowej. Z roku na rok zyskuje ona więcej zwolenników, również wśród mężczyzn. Jest idealnym dodatkiem do minimalistycznych stylizacji. Porowata struktura koralików sprawia, że są one niezwykle lekkie- umożliwia to noszenie większych naszyjników i bransoletek bez uczucia dyskomfortu. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.1 #