Chwosty zamszowe

Chwosty zamszowe to kolejna odsłona tych modnych półfabrykatów. Choć są niezwykle modne zaledwie od kilku lat, to pierwsze z nich powstały już w XIV wieku. Pierwotnie zdobiły szable szlachciców, rogatywki żołnierzy i pasy możnych panów. Dziś to powszechny dodatek i półfabrykat do wyrobu biżuterii. Znajdziemy je zarówno w dodatkach męskich, jak i damskich. Chwosty zamszowe oferują nieco cięższy i surowy wygląd, jednak nadal zachowują lekki jak na półfabrykat charakter. Dodają koloru, objętości i charakteru biżuterii i dodatkom, niezależnie od pory roku.

Jak wykorzystać chwosty zamszowe?

Ten półfabrykat zdecydowanie możemy wykorzystywać w biżuterii przez cały rok. W przeciwieństwie do lekkich i zwiewnych chwostów te zamszowe doskonale sprawdzają się zarówno w stylizacjach letnich, jak i jesienno- zimowych. Zamszowe chwosty świetnie sprawdzają się jako kolczyki, dodatki do naszyjników i bransoletek. Ponadto stanowią doskonałe uzupełnienie breloków do kluczy. Co więcej, z powodzeniem możesz wykorzystać je jako ozdobę butów, torebek i portfeli — cudownie komponują się z elementami skórzanymi i drewnianymi. Chwosty zamszowe możesz łączyć z koralikami drewnianymi, ceramiką, sznurkami i rzemieniami.

Chwosty zamszowe w ofercie manzuko.com

Prezentujemy Ci szeroki wybór chwostów zamszowych. W tej kategorii znajdziesz półfabrykaty we wszystkich kolorach tęczy. Zamsz użyty do ich produkcji jest wybarwiony na intensywne kolory, które nie blakną i nie spierają się. Oferujemy nie tylko różnorodne rozmiary, ale i kształty chwostów. Znajdziesz tutaj chwosty proste, przypominające chryzantemy i inne kwiaty. Co więcej, okucia naszych chwostów wykonane są z wysokiej jakości stopów metali nieuczulających. Okucia te występują we wszystkich pożądanych kolorach, od złota, przez srebro i platynę, aż po antyczny brąz.