Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Chwosty >
  • Chwosty potrójne

Chwosty potrójne

Chwosty potrójne to jeden z najnowszych rodzajów w tej kategorii. Wyglądem przypominają małe, puchate i kolorowe choineczki. Oferują one dodanie kilku kolorów przy użyciu jednego półfabrykatu. Występują jako trzy korespondujące kolory tworzące spójny schemat kolorystyczny naszych prac lub tworzą efekt ombre. Są doskonałym uzupełnieniem letniej biżuterii nie tylko ze względu na swoją lekkość, ale i schematy kolorystyczne.

Jak wykorzystać chwosty potrójne?

Taki rodzaj chwostów znakomicie sprawdza się w projektach długich, efektownych kolczyków. Te puchate i kolorowe półfabrykaty nadają objętości i wyrazistości biżuterii. Jednocześnie są bardzo przyjemne w dotyku i niemal niewyczuwalnie lekkie, dzięki czemu nie obciążą ucha. Większe chwosty potrójne świetnie wyglądają jako elementy dekoracyjne torebek, a nawet w dekoracji wnętrz. Co więcej, taki kolorowy dodatek z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem breloka do kluczy, albo sporego wisiorka.

Chwosty potrójne w ofercie manzuko.com

Nasze chwosty wykonane zostały z nylonu, czyli z włókna syntetycznego. Nylon jest materiałem o bardzo dużej odporności na rozciąganie i wysokiej podatności na barwienie. Nylonowe nici nie blakną i nie tracą koloru poprzez wypłukiwanie. Są topliwe, wytrzymałe i przyjemne w dotyku. Dodatkowo nie rozwarstwiają się, dzięki czemu chwosty na długo zachowują swój oryginalny wygląd. Na naszym sklepie internetowym znajdziesz chwosty potrójne zakończone pętelką z metalicznej nici, jak i połączone z kółkiem montażowym. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.152.0 #