Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Chwosty >
  • Chwosty wachlarze i materiałowe kwiatki

Chwosty wachlarze i materiałowe kwiatki

To niezwykle wyjątkowa i nowa podkategoria chwostów. W swoim wyglądzie znacząco odbiegają od pierwowzoru sprzed kilkuset lat. Te nietypowe kształty powstały w odpowiedzi na rosnący w ostatnich latach popyt na chwosty. Umożliwiają one szybkie i proste tworzenie efektownej biżuterii. Są perfekcyjnym rozwiązaniem dla tych, którzy kochają rękodzieło, jednakże ich ilość wolnego czasu i zdolności manualne pozostawiają sporo do życzenia. Aby zrobić piękne kolczyki, wystarczy połączyć chwosty kwiatki lub wachlarze z biglem i voila!

Chwosty kwiatki w sklepie manzuko.com 

Chwosty kwiatki występują w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach. Wykonane są z zamszu, organzy, satyny wiskozowej, lub wiskozy. Różnorodność materiałów sprawia, że łatwo o zróżnicowany wygląd i efekt kwiatków. Te z organzy wyglądają niezwykle lekko, zwiewnie i dziewczęco, a zamszowe są nieco cięższe i surowe w wyglądzie, dzięki czemu świetnie sprawdzają się w dodatkach jesienno-zimowych. Wszystkie nasze chwosty kwiatki zakończone są metalowymi okuciami i czapeczkami dla Twojej wygody użytkowania.

Chwosty wachlarze w naszej ofercie

Chwosty wachlarze to kolekcja półfabrykatów inspirowana egzotycznymi kulturami. Są one pełne żywych kolorów i objętości. Wykonane z wiskozy lub bawełny składają się z kilku mniejszych chwostów połączonych ramką. Nasze wachlarzowe chwosty są przycięte tak, aby żadna nitka nie wystawała z szeregu. Co więcej, większość chwostów w tej kategorii ozdobiona jest kolorową lub metaliczną nicią.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #