Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Chwosty >
  • Chwosty w okuciu

Chwosty w okuciu

Chwosty w okuciu to produkt o wielu twarzach i zaletach. Przede wszystkim metalowe zakończenie jest łatwiejsze w montażu. Co więcej, okucie zapewnia dodatkowy element dekoracyjny, który może zapewnić Twojej biżuterii dodatkowy charakter. Chwosty w prostych okuciach mają surowszy wygląd. Dzięki temu doskonale sprawdzą się w dodatkach dla mężczyzn lub jako akcesoria do torebek i portfeli. Okucia zdobione nadają niemal orientalnych wpływów w biżuterii. Okucie na chwostach jest również elementem zabezpieczającym chwost przez rozsupłaniem i zmechaceniem. 

Wiskozowe chwosty w okuciu

Wśród naszych chwostów w okuciach z pewnością znajdziesz idealne dla Ciebie. Większość z nich wykonana jest z wiskozy, czyli syntetycznego włókna produkowanego z celulozy drzewnej. Materiał ten zaliczamy zarówno do surowców naturalnych, jak i sztucznych, ze względu na roślinne pochodzenie, ale i skomplikowany proces produkcji. Jest to materiał biodegradowalny, więc należy pamiętać o przechowywaniu go w suchych warunkach. Wiskozowe chwosty są topliwe, doskonale zachowują swój intensywny kolor, nie farbują i nie odbarwiają się. Ich ważną zaletą jest również długotrwałe zachowanie gładkiego, eleganckiego wyglądu.

Zamszowe chwosty w okuciu

Innym materiałem wykorzystywanym w tworzeniu chwostów w okuciu jest zamsz. Do wykonania chwosta potrzebna jest znacznie mniejsza ilość zamszowych nici niż w przypadku wiskozy. Sprawia to, że chwosty zamszowe nie są tak puszyste, jednakże miękkość zamszu zapewnia im delikatność. Chwosty zamszowe w naszej ofercie znajdziesz w wielu rozmiarach i kształtach, zarówno chwostów, jak i okuć.

Okucia do chwostów 

Okucia do naszych chwostów wykonane są ze stopu metali nieuczulających. Znajdziesz je w kolorze złota, srebra i antycznego brązu. Ułatwiają one mocowanie chwosta do pozostałych elementów Twojej biżuterii. Co więcej, stanowią element dekoracyjny i zapobiegają przed utratą integralności materiału. Nasze okucia są odporne na ścieranie, nie rdzewieją i nie śniedzieją.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.155.5 #