Koraliki Miyuki Delica 

Miyuki Delica to kultowe już koraliki japońskiej marki. Powstały one w 1982 roku i praktycznie od razu zyskały światową popularność. Zawdzięczają to nienagannemu wykonaniu  i idealnej symetrii wszystkich koralików. Dzięki temu doskonale pasują do potrzeb najbardziej wymagających artystów i perfekcjonistów. Ich jakość przebija również popularne koraliki Toho, skąd wynika ich nieznacznie większa cena. 

Koraliki Miyuki Delica w ofercie manzuko

W naszym sklepie internetowym znajdziesz kilkaset rodzajów koralików Delica. Wszystkie sprzedawane są w pięcio gramowych woreczkach zawierających słynne koraliki w rozmiarze 11/0. Średnica tych szklanych koralików wynosi 1,6 mm. Oprócz wielu barw, oferujemy też sporo różnych rodzajów wykończeń koralików, z których marka Miyuki jest tak znana. Znajdziesz u nas nieprzezroczyste koraliki o pięknie nasyconych kolorach, koraliki matowe, przezroczyste, jedwabiste, metaliczne czy perłowe. Co więcej, część z nich ma znaną już z koralików ceramicznych opalizującą powłokę AB. 

Jak wykorzystać koraliki Miyuki Delica

Koraliki Delica to półprodukty najwyższej klasy o identycznych kształtach, przez co wykonana z nich biżuteria cieszy oko jeszcze bardziej. Nieco większy otwór (0,8 mm) sprawia, że świetnie sprawdzą się w każdej technice wymagającej wielokrotnego przewleczenia nici przez ten sam otwór. Doskonale wyglądają w biżuterii tkanej na krośnie, czy dysku kumihimo, a także jako obszycie kaboszonów i wszelkiego rodzaju dodatki w sutaszu. Co więcej, koraliki Delica mogą być wykorzystane do ozdabiania torebek i odzieży, a nawet jako surowce do szycia pluszaków. 

Z czym łączyć koraliki Miyuki Delica

Tym niezwykłym półfabrykatom nie trzeba wiele. Polecamy wykorzystywać je razem z wytrzymałymi nićmi miyuki i cienkimi igłami ze stali nierdzewnej. Koraliki te świetnie wyglądają bez towarzystwa innych półfabrykatów, ale też w akompaniamencie chwostów, zawieszek, kamieni naturalnych, pereł, drewna i wielu innych. Sprawdzają się jako główna gwiazda projektu, ale i jako akcent w postaci przekładki. To niezwykle uniwersalne półfabrykaty wspaniałej jakości.