Półfabrykaty do wyrobu biżuterii i koraliki do bransoletek - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty do biżuterii >
  • Nici do biżuterii >
  • Nici Miyuki

Nici Miyuki

Nici Miyuki

Te japońskie nici do beadingu to produkty jednej z najbardziej cenionych na świecie firm produkujących półfabrykaty. Występują w wielu wariantach kolorystycznych, dzięki czemu z łatwością ukryjesz ich obecność w swoich projektach, lub skomponujesz ciekawe zestawienie barwnej nici w jasnym koraliku. 

Jakość nici Miyuki

Koraliki Miyuki wykonane są z nylonu, czyli sztucznej substancji, którą łatwo barwić i która jest niezwykle wytrzymała na rozciąganie i gięcie. Ta trwałość sprawia, że nici nie pękają podczas wyplatania, dzięki czemu jest mniejsze ryzyko zniszczenia twojej pracy, przy zbyt mocnym pociągnięciu. Dodatkowo biżuteria z nich wykonana będzie służyć właścicielce przez wiele lat. 

 Te japońskie nici jubilerskie są gładkie i lśniące, nie mechacą się, nie strzępią i na ogół się nie plączą. Są nieco sztywne, co ułatwia wyplatanie, nawlekanie, szycie i tkanie. Ich przekrój jest nieco płaski, dzięki czemu łatwo nawlec na nie nawet najdrobniejsze koraliki. 

Jak używać nici Miyuki

Te cienkie i wytrzymałe nici świetnie sprawdzą się w technikach wyszywania koralikami. Aby ułatwić sobie pracę, sięgnij po igły do wyszywania, świetnie nadadzą się igły tej samej japońskiej marki. Nici te pozwalają na stworzenie skomplikowanej biżuterii zarówno wykorzystującej jedynie koraliki jak beading czy kumihimo, jak i łączącej różne materiały. Świetnie sprawdzą się w projektach techniki sutaszu, a nawet w typowym krawiectwie. 

Nici Miyuki w ofercie manzuko

w naszym sklepie internetowym znajdziesz wiele kolorów nylonowych nici miyuki. Wszystkie są nawinięte na szpulki, dzięki czemu wygodnie się je przechowuje i ryzyko ich splątania jest niewielkie. Na każdej szpulce znajduje się 50 metrów nylonowej nici o grubości 0,2 mm.  

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.131.3 #