Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Nici do biżuterii

Nici do biżuterii

Nici do biżuterii są często pomijanym półfabrykatem. Wydają się mało ekscytujące, niemal identyczne z nićmi, które większość naszych babć trzymała w puszce po ciastkach. Jednakże nic bardziej mylnego. Nici biżuteryjne wykorzystywane są w wielu technikach rękodzielniczych, takich jak sutasz, beading czy haft koralikowy. Dodatkowo nadają się do wyplatania i użycia w scrapbookingu. Grubsze nici do biżuterii sprawdzą się również jako nieelastyczna baza do bransoletek, czy naszyjników. 

Rodzaje nici do biżuterii

Nasze nici do biżuterii podzielić możemy na dwie główne kategorie. Do pierwszej z nich należą klasyczne nici jubilerskie jednobarwne lub wielokolorowe. Cechuje je nie tylko estetyczny wygląd, ale i wytrzymałość niezbędna do zapewnienia trwałości Twojej biżuterii. Drugą kategorią są nici metalizowane, które na ogół są cieńsze i delikatniejsze od swoich klasycznych pierwowzorów. Nici metalizowane są nowoczesną i modną propozycją dla wszystkich fanów blasku. Występują w wersjach monochromatycznych, jak i mieszankach kolorystycznych. Te błyszczące nici nadają się doskonale jako główny materiał Twojej pracy, jak i niewielki akcent urozmaicający projekt.

Nici jubilerskie w naszym sklepie 

Wszystkie nici jubilerskie w naszej ofercie są nićmi poliestrowymi sprzedawanymi na szpulach. Sprawia to, że możemy Ci zaoferować nici, które są plamoodporne, nie gniotą się i nie plączą.  Ponadto poliestrowe włókna doskonale się barwią i zachowują swój kolor na długo, dzięki czemu nie musisz się obawiać o blaknięcie, lub spieranie kolorów w Twojej biżuterii. Te syntetyczne nici są niezwykle wytrzymałe na tarcie, przez co świetnie sprawdza się w rękodzielnictwie. Topliwość poliestru sprawia, że łatwo nam o ostateczną obróbkę i zabezpieczenie naszej pracy.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.155.0 #