Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Koraliki >
  • Koraliki Miyuki >
  • Miyuki Round Rocailles

Miyuki Round Rocailles

Miyuki Rocailles

Seria Rocailles koralików Miyuki bezsprzecznie jest podobna do kultowej Delici. Koraliki Rocailles nazywane są też okrągłymi koralikami Miyuki. Tu widzimy pierwszą różnicę między tymi drobnymi koralikami. Delica to koraliki bardziej rurkowe, podczas gdy Rocailles są bardziej pękate i pełne. Sprawia to, że nieco inaczej odbijają światło, ale też biżuteria z nich wykonana prezentuje się nieco odmiennie.

Miyuki Rocailles najbardziej nadają się do tworzenia biżuterii wyplatanej na krośnie. Ich kształt pozwala na tkanie bardzo skomplikowanych i pozawijanych wzorów. W przeciwieństwie do koralików Delica nadają się one do splotów o zakrzywionych liniach dzięki swojej obłości. To naprawdę doskonałe koraliki do projektów sutaszowych, w których oplatane są kaboszony, a także do biżuterii tkanej na krośnie.

Oczywiście Rocailles wykonane są przez japońskiego producenta najlepszych szklanych koralików na świecie. Ich jakość, bogata oferta kolorów i wykończeń jest tak oszałamiająca, jak w przypadku innych koralików Miyuki. Warto jednak dodać, że kolory i rozmiary Rocailles, nawet gdy z nazwy wydają się identyczne z koralikami Delica, w rzeczywistości są różne. Nie do końca wiemy, dlaczego tak jest, są to oznaczenia producenta, których postanowiłyśmy nie zmieniać. 

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2024 - All rights reserved

# Wersja 1.158.3 #