Nici Toho

Nici Toho nazywane One-G są klasycznymi już półfabrykatami do tworzenia biżuterii z koralików Toho. Zostały stworzone specjalnie na potrzeby pracy z małymi półfabrykatami tak, aby nawlekanie było przyjemne, a stworzone produkty trwałe i jak najpiękniejsze. Nici te są polecane przez twórczynie i twórców na całym świecie. Większość rzemieślniczek ocenia je na 5! Przekonaj się jak przyjemna może być praca z nićmi One-G. 

Nici Toho — jakość i właściwości

Nici Toho zostały wykonane z nylonu. Oznacza to, że w dotyku przypominają one klasyczne nici bawełniane, jednakże mają kilka zalet przeważających nad bawełną. Przede wszystkim nici Toho powleczone są impregnatem, który zapobiega niszczeniu nici. Dzięki temu nie mechaci się ona, nie tworzą się na niej zadziorki, czy pętelki. Co więcej, nylon jest bardzo wytrzymałym materiałem, dzięki czemu twoja biżuteria też taka będzie. Dodatkowo powłoka na niciach One-G zapobiega przed plątaniem się nici, co czyni pracę z nimi znacznie przyjemniejszą. 

Nici Toho produkowane są w wielu kolorach. Ponieważ stworzone są z myślą o koralikach, które często są transparentne. Dopasowanie koloru nici do projektu często sprawia, że całość wygląda schludniej i bardziej profesjonalnie. Podane na szpulkach wartości dtex i denier informują o gramaturze nici. 

Nici Toho w ofercie manzuko 

Większość nici Toho w naszej ofercie nawinięta jest na małe szpulki. Jednakże nie daj się zmylić, jedna szpulka mieści 50 jardów, co odpowiada 46 metrom. Najpopularniejsze kolory, czyli czarny i biały dostaniesz u nas na szpulkach długości 125 metrów. Każda nić ma średnicę 0,25 mm. Szpulki One-G są łatwe w przechowywaniu i wygodne w użytkowaniu. Są to jedne z najpopularniejszych na świecie nici jubilerskich, które świetnie sprawdzą się w każdym projekcie rękodzielniczych. Pamiętaj jednak, że potrzebujesz igieł jubilerskich do ich użycia.