Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Ze stali chirurgicznej >
  • Bazy ze stali chirurgicznej

Bazy ze stali chirurgicznej

Bazy ze stali chirurgicznej 

Stal chirurgiczna to materiał zyskujący na popularności od kilku lat. Kochany przez nasze klientki i klientów ze względu na to, że nie jest reaktywny. Oznacza to, że jest to najlepszy wybór metalu dla osób, które borykają się z alergiami. Ten stop metalu wykorzystuje się w medycynie, tatuowaniu, czy piercingu. Warto mieć w swojej ofercie biżuterię ze stali chirurgicznej. Jest to najczęściej wybierany materiał na prezent i sprawi, że żaden z twoich klientów nie poczuje się wykluczony.

Jakie bazy ze stali chirurgicznej oferujemy? 

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór różnych baz, pod kaboszony, ze stali chirurgicznej. Wśród nich są bazy na kolczyki, klipsy, wisiorki, czy spinki do mankietów. Dodatkowo oferujemy bazy do spinek do krawatów oraz uwielbiane bazy łącznikowe i bazy do kryształków rivoli. Bazy ze stali chirurgicznej to doskonały materiał do biżuterii z kaboszonami. Wykonanie ze stali szlachetnej nie zmienia komfortu pracy z półfabrykatem.

Zalety baz ze stali chirurgicznej

Bazy ze stali chirurgicznej prezentują się doskonale z każdym rodzajem kaboszonu. Ten srebrny stop metalu wypolerowany na wysoki połysk jest świetnym wyborem dla twojej biżuterii. Dodatkowo stal chirurgiczna nie ściera się, nie śniedzieje i nie rdzewieje. Daje to gwarancję zachowania pięknego wyglądu twojej biżuterii. Bazy ze stali chirurgicznej dobrze współpracują z każdym rodzajem kleju, dzięki czemu nic nie ogranicza swobody twojej twórczości. Wszystkie nasze bazy wykonane są ze stopu 316 L, czyli dokładnie tego samego neutralnego metalu wykorzystywanego w medycynie.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.145.1 #