Sklep z Koralikami i Akcesoriami do Wyrobu Biżuterii - Półfabrykatami - Manzuko
Logo Manzuko
  • Ulubione
  • Manzuko >
  • Półfabrykaty >
  • Sznurki jubilerskie

Sznurki jubilerskie

Sznurki jubilerskie, to szeroka gama produktów, wykonana z różnych materiałów w różnych grubościach i co za tym idzie, przeznaczona do wielu zastosowań. Paracordy, czyli inaczej sznurki survivalowe, to linki nylonowe w kolorowym oplocie. Wyglądają estetycznie, są mocne, a dzięki bogatej gamie kolorów są stosowane w biżuterii dla kobiet i mężczyzn. Sznurki do bransoletek tzw. plecionki, to bardzo wytrzymałe sznureczki, pomimo niewielkiej grubości. Nie tracą kolorów podczas długotrwałego i intensywnego użytkowania. Sznurki jubilerskie, które znajdziecie w tej kategorii, to półfabrykaty idealne dla początkujących rękodzielników jak i dla weteranów hand-made'u. To również jeden z masowo używanych przez nas produktów, dzięki temu wiemy o nich prawie wszystko.

Sznurki - wielofunkcyjne półprodukty dla każdego 

Sznurek to prawdopodobnie jeden z najbardziej uniwersalnych półfabrykatów. Często poszukiwane są sznurki do bransoletek, czy szerzej - sznurki do biżuterii. Co jednak kryje się za tak szerokim pojęciem? Sznurki jubilerskie mają wiele zastosowań, możemy je wykorzystać do tworzenia biżuterii, recyklingu ubrań, czy tworzenia dekoracji. To przyjazne nowicjuszom półfabrykaty, nadają się nawet dla dzieci. Co więcej, w rękach wprawnych artystów potrafią zamienić się w prawdziwe cuda. 

Jak kupować sznurki?

Sznurki do jeden z tańszych rodzajów półproduktów rękodzielniczych, dzięki czemu łatwiej jest nie stracić masy pieniędzy, na początku swojej podróży rękodzielniczej. W sprzedaży dostępne są sznurki na metry, dzięki czemu łatwo kontrolować potrzebną ilość produktu i wydane na niego pieniądze. Dla fanów kupowania dużych ilości i robienia zakupów rzadko - lepszą ofertą są sznurki na szpulki.

W wyborze sznurka ważny jest nie tylko jego kolor, ale i materiał, z którego został wykonany. Niektóre sznurki łatwo się topią, inne są niezwykle miękkie w dotyku. W zależności od przeznaczenia sznurka należy wybrać materiał, z którego został wykonany. Najważniejsze jednak jest zwrócenie uwagi na grubość sznurków jubilerskich. Jeżeli chcemy wykorzystać je do nawlekania koralików, kółek, czy przekładek, musimy mieć pewność, że otwór w półprodukcie jest wystarczająco duży dla naszego sznurka.

Sznurki jubilerskie w ofercie manzuko.com

W naszym sklepie znajdziesz całą gamę sznurków do rękodzieła. Staranny wybór kolorów w naszej ofercie sprawia, że nasze sznurki trafiają w gust zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Co więcej, prezentujemy różnorodne rodzaje materiałów, z których sznurki są wykonane. Z powodzeniem odszukasz tu sznurki nylonowe, bawełniane, poliestrowe i naturalne. Dzięki temu niezależnie od tego, czy jesteś miłośniczką makramy, czy survivalowych przygód, z pewnością znajdziesz tu odpowiedni dla siebie sznurek.

Zapisz się do newslettera
@
Kontakt

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Konto bankowe (PLN):
45 1160 2202 0000 0001 8232 6723
(Bank Millenium S.A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Wersja 1.148.0 #