Logo Manzuko
  • Manzuko >
  • Beads for bracelets and jewelry >
  • Beads of decorative stones

Beads of decorative stones

Czy myślałeś kiedyś o stworzeniu niepowtarzalnej biżuterii, która będzie odznaczała się wyjątkowym designem oraz niebywałym urokiem? Jeśli tak, znalazłeś się w idealnym miejscu! Koraliki z kamieni ozdobnych są bowiem obiektem pożądania każdego miłośnika własnoręcznie wykonywanej biżuterii. Ich różnorodność, łatwość dopasowywania się do każdego rodzaju stylu oraz naturalny charakter to szansa na niepowtarzalne projekty, które będą zachwycały przez lata. Sprawdź jak wykonać naszyjnik bądź bransoletkę wykorzystując półfabrykaty doskonałej jakości.

Kamienie półszlachetne i minerały to szansa na wyjątkową biżuterię

Kamienie ozdobne i minerały oprócz tego, że świetnie wyglądają to jeszcze mogą stać się amuletem, który będzie przynosił szczęście oraz chronił przed złymi mocami każdego dnia. Ich niezwykła moc znana jest od wieków, a minerały wykorzystywane są przy leczeniu różnego rodzaju dolegliwości i schorzeń. Biżuteria wykonana z koralików naturalnych może stanowić znacznie więcej niż jedynie ozdobę, dlatego weź je pod uwagę, kiedy zdecydujesz się na stworzenie swojego, niepowtarzalnego projektu.

Kamienie naturalne i niepowtarzalne projekty

Dlaczego kamienie naturalne to szansa na stworzenie niepowtarzalnych projektów? Dlatego, że kamienie z łatwością łączą się ze sobą oraz umożliwiają stworzenie projektów, które na długo zapadają w pamięć. Mineralne koraliki występują w nieograniczonej ilości wzorów oraz kolorów, dlatego wybierając je do stworzenia własnej biżuterii dajesz sobie nieograniczone pole do popisu w tej dziedzinie. Kryształy górskie i lawa wulkaniczna? Brzmi nieco egzotycznie, ale nie musisz obawiać się tego typu połączeń. Wyróżnij się ciekawą biżuterią, która potrafi przykuć wiele pozytywnej uwagi.

Jakie kształty mogą przybrać kamienie ozdobne?

Kamienie ozdobne mogą występować w niezliczonej ilości kształtów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno kamienie w klasycznych formach, jak i tych nieco bardziej wyszukanych. Koraliki kulki, cegiełki, sześciokąty, a nawet krzyżyki dostępne na naszej stronie występują w różnych kolorach oraz wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Co więcej, oferujemy również ciekawą opcję jaką są medaliony. Medaliony wykonane z kamieni półszlachetnych idealnie dopasują się do codziennych naszyjników oraz wieczorowych dodatków na cienkich łańcuszkach. Zapoznaj się z ofertą, a z pewnością znajdziesz propozycję idealną dla siebie.

Kamienie jubilerskie od Manzuko to gwarancja najwyżej jakości i nieograniczona ilość wyboru

Zespół Manzuko dołożył wszelkich starań, aby koraliki znajdujące się w naszej ofercie odznaczały się wysoką jakością oraz nieograniczonym wyborem. Na naszej stronie znajdziesz takie kamienie półszlachetne jak: różnokolorowe agaty, kryształy górskie, howlity, bronzyt, lawę wulkaniczną: czarną i brązową, piryt, lapis lazuli, onyks i karneol. W twórczym procesie dopomogą koraliki w ciekawych kształtach: kulki, wałki, łezki, oliwki, pastylki czy kostki, dlatego nie zwlekaj i zacznij projektowanie już dziś.

Contact

KONIARSCY S.C.
Zuzanna Koniarska
Mateusz Koniarski

Rzemieślnicza 29
77-300 Człuchów

Bank account (EUR):
IBAN: PL19109028350000000147942445 SWIFT: WBKPPLPP Account owner: Koniarscy S. C.
(Santander Bank Polska S. A.)

Manzuko © 2011-2023 - All rights reserved

# Version 1.100.3 #